Posta Anadolu Bekir Optik Lens Ropörtaj

Bahar aylarında Çiçek polenleri ve zararlı Güneş ışınları gözlerinizi Olumsuz yönde etkilemektedir. Özellikle açık tenli ve açık lensli gözlere sahip olan insanlarda daha fazla görülen alerjik hastalıklar ortaya çıkmaktadır. Güneş ışınları dünyamıza ultraviyole (uv) olarak adlandırılan dalga boyunda girerler. Bunun yansıması neticesinde hassasiyet derecemize göre gözlerimizde rahatsızlık ortaya çıkmaktadır. Güneş gözlüğü sadece bir yaz gözlüğü değildir. Kışın yüzey yansıması yüksek olan karlı günlerde göz kamaşmasını önlemek, güneşli havalarda ise UV ışınlarını bloke etmek, rüzgârlı havalarda ise gözümüze bir şey kaçmasını önlemek amacıyla dört mevsim kullanabileceğimiz en sağlıklı aksesuardır. Biz bu noktada şehrimize sağlıklı ve en güncel marka ve modellerle yenilenen konseptimizle ilk günkü heyecanla hizmet sağlıyoruz.


Her şeyden önce kadın yâda erkek, aldığımız gözlüğün kalitesinden ve camının uv blokajından emin olmalıyız. Bunun yanı sıra gözlük seçerken tecrübeli, sağlık bakanlığı ruhsatlı mağazalardan, kendimize yakışan ve tarzımızla bütünleşen doğru gözlük ile seçim yapmalıyız. Tabi ki bu optik çerçevelerinde  (numaralı gözlük ) gözlük reçetesindeki derecelerimize göre de doğru gerçek görüntü kalitesi için seçimi yine uzman yardımı ve bilgisiyle olmalı.

 Aslında birçoğumuz kendimize yakışacak gözlüğü çok iyi biliriz. Genelde mağazada ilk ya da ikinci gözlük arasında seçim yapılır. Lakin kendimizi iyi hissettiğimiz gözlüğe ve eleştirilere kulaklarımızı tıkamamız lazım. Birçok kişi yönlendirme ile doğru ve sevdiği tarzı bu sebeple kullanamamaktadır. 


Kaliteli ve sertifikalı, garantili güneş gözlükleri röportajın başında dediğimiz gibi ultraviyole ışınlarından süzen camlardan oluşmaktadır. Ancak gelişi güzel Merdiven altı pazar ürünleri bu asli görevi yerine getiremeyip sağlıksız ve gözlerimize hiç bir etkisi olmayan zararlı ürünlerdir.. Yaşamın her anına tüm güzelliklere bakan gözlerimiz en değerli organımızdır. 

Gözlüklerde kozmetikten önce sağlık boyutu düşünülmeli. Alacağımız ürünlerin muhakkak güvenilir sağlık bakanlığı ruhsatlı ve garanti, sertifikalı ürünlerden seçmeliyiz.


Biz bu alanda;

Sektörde ve şehrimizde farklı tarzımız ve yenilen konseptimizle Bahar'ın ışıl ışıl Güneş'i Çiçek kokulu havası ılık yağmurları yeşeren ağaçların yeniden başlaması gibi yeniden başlıyoruz. Müşterilerimizin alıştığı adreste farklı yepyeni konseptimizle gözlerinizi korumak, yaşam pencerenizi netleştirmek aynadaki yansımanıza renk katmak için Her anınızda "Güzel görmeye ve Güzel görünmeye dair" ne varsa Şehrin stil sahibi, cesaretli, Fark yaratan karakterlerine hizmet Vermeye gurur duyarak Essiz koleksiyonumuz ile Devam edeceğiz.

Bekir lens optik

Bekir Orcanoğlu

Bekir Optik Lens Genel Müdürü Bekir Orçanoğlu Son Moda Programında

Bekir Optik Lens Genel Müdürü Bekir Orçanoğlu Son Moda Programında Sülünay Karakaya ile Gözlük ve Moda hakkında keyifli bir sohbet.

Ayhan'la Pozitif Enerji

Ayhan'la Pozitif Enerji Radiolife 'da konuk Bekir Orçaoğlu Bekir Optik Lens Genel Müdürü

Muhteşem bir sezona hazırlanıyoruz

Muhteşem bir sezona hazırlanıyoruz. Yepyeni çerçeve, lens ve güneş gözlükleri  modelleri yeni sezonda yine sizlerle birlikteyiz. 

Dünya Görme Günü

Gözlerinizin değerini ancak onları bir kaç dakika kapatarak anlarsınız... 

DÜNYA GÖRMEYE DEĞER... 

12 Ekim Dünya Görme Günü Kutlu olsun..

Bekir Optik Lens Genel Müdürü Bekir Orçanoğlu Optik Gazetesi Röportajı

Renkli ve eğlenceli tasarımlarıyla mağazasını farklı bir konsepte dönüştüren Bekir Optik'in sahibi Bekir Orçanoğlu, insanlara çarşı esnafını hatırlatmayı, AVM'ler yerine halkımızın bu esnaflardan alışveriş yaparak çarşı esnafını desteklemelerini sağlamayı amaçladıklarını belirtti. Bunu da mağazalarını güzelleştirerek ve farklılaştırarak yapmayı tercih ettiklerini belirten Bekir Orçanoğlu, "Bizim işimiz estetik, biz bu yola çıkarken bir sloganla çıktık. "Güzel Görmeye ve Güzel Görünmeye Dair..." Buna öncelikle mağazamızdan, personelimizden ve kendimizden başlayarak müşterilerimize aktarmaya çalıştık.

Bekir Optik Lens Genel Müdürü Bekir Orçanoğlu Kayseri Ekonomi Gazetesi Röportajı

Gözlük alırken nelere dikkat etmeliyiz?

Uv 400  korumalı  ve  sertifikalı  ürünler  bizi  gerçek  zararlı  ışınlardan korumaktadır. Sağlıklı  gözler için  kendimizi risk etmeden güvenilir yerlerden  sertifikalı ürünler alınmalıdır. Bunun  yanı sıra tabi  bir  uzman yardımı  alarak yüz  şekline ve  ergonomisine rahatlığına dikkat  ederek  seçim yapılmalıdır.   Biz  mesleğimizde bunları  göz önüne  alarak yeniyi günceli ve   müşterinin kullanım alanlarını  belirleyerek kişiyi tarzıyla buluşturmaktan keyifliyiz.

Bekir Optik Lens Genel Müdürü Bekir Orçanoğlu 4eyes Röportajı

Çözüm odaklı bakış açımızla karşımızdaki müşterimizin çıkarları doğrultusunda, mutlu ve memnun ederek mağazadan tebessüm ile yolcu ederek elimizden geleni yapma bilincindeyiz. Ekip olarak motive sloganımız “Müşterimizin memnuniyeti bizim mutluluğumuz, ortak tebessümümüz.’’ ‘dır.