Güzel görmek görünmek için. Bekir Optik Lens...

‘’Güzel Görmeye ve Güzel Görünmeye Dair...’’

Bekir Optik olarak  ‘’Güzel Görmeye ve Güzel Görünmeye Dair...’’ mottosuyla yola çıktık. Gözlükte her zaman şık, farklı ve kaliteliyi, uygun fiyat ve satış sonrası hizmet ile sizlere sunmayı ilke edindik.

Günümüzde Optik Lens dünyası; ihtiyaçla modanın, moda ile şıklığın iç içe olduğu bir imaj dünyası haline geldi. Sektördeki değişimleri gözlük algısının değişimini sizler adına takip ediyor ve sizlere bu yeni algıda yer alan Gözlükleri sunuyoruz.

Bekir Optik olarak bizler yüz ölçüleriniz, yaşam tarzınız ve ihtiyaçlarınızı anlamak üzere varız. Bu bilgileri harmanlayarak size herhangi bir gözlük değil, rahatça kullanabildiğiniz, yaşam konforunuzu artıran ve günlük hayatınızda stilinize uygun şık bir aksesuar olarak gözlüklerimizi sunuyoruz.

Bekir Optik; anladığınız anlamda bir Optik Lens eski tabirle Gözlükçü ’den ötesidir. Bekir Optik bir hikâye dükkânıdır aslında. Geleneğin sıcaklığı karşılar sıcacık çayımızı ikram ederiz sizlere. Ve sonra hikâyenize ortak etmenizi isteriz.  Siz kimi zaman cömertçe dâhil edersiniz hikâyenize kimi zaman temkinli. Biz hikâyenizi, sizi anladıkça bir gözlük değil sizin hikâyenizi tamamlayan bir aksesuar sunarız. Biliriz ki: Dünyada ki tüm hikâyeler gibi sizin hikâyenizde çok kıymetlidir.

Bekir Optik olarak sizler Gözlük alan müşteriler değil, hikâyelerini bizle paylaşan bizle zenginleştiren dostlarımız olursunuz.


BEKİR LENS OPTİK
BEKİR ORÇANOĞLU